Top 5 populiariausi fejerverkai 2024

WHITE TIGERS

Jau daug metų iš eiles tai populiariausias fejerverkas biudžetiniame segmente. Fejerverko šaudymo trukime nėra labai ilga, apie 40-45 sekundės, tačiau per tokį laiką iššaudomi 49 šūviai. White tigers fejerverko kalibras yra 20 mm, bet dėl savo intensyvumo ir  spalvų kiekio yra labai smagus. 

Fejerverko puslapis
fejerverkas FIESTA PARTY

FIESTA PARTY

FIESTA PARTY fejerverkas yra įdomus tuo, kad jame daug neeilinių efektų, kurie tikrai įdomūs ir spalvingi. Fejerverko šūvių skaičius nėra didelis – 50 šūvių, tačiau savyje talpina 2 skirtingus kalibrus – 20 mm ir 25 mm. Dar vienas svarbus ir labai gražus dalykas pačiame fejerverke tai finalas, nes fejerverko pabaiga pakankamai galinga ir iššaunami iškaro 5 šūviai į skirtingas kryptis. Tai idealus fejerverkas, jeigu norite įsigyti fejerverką už 50 eurų.  

Fejerverko puslapis
3 kategorijos fejerverkas VEZUVIJ

VEZUVIJ

Tai fejerverkas tinkantis bet kokiai progai, ar tai būtų gimtadienis ar naujųjų metų šventimas. Šaudymo trukmė yra ilgesnė nei vidutinė 1 minute 20 sekundžių. Pats fejerverkas yra pagamintas tokiu principų, kad pradžioje šaudomi mažesnio kalibro užtaisai (20 mm), vėliau kalibras padidėja (25 mm) , o finale jau šaudoma po 5 šūvius vienu metu. Kainos kokybės atžvilgių tai vienas iš populiariausių fejerverkų, kurio kaina 75 eurai.

Fejerverko puslapis
jungle king fejerverkas

JUNGLE KING

Fejerverkas, kuris nudžiugins savo šūvių gausa, spalvingumu ir efektų skaičiumi. Jungle king savyje talpina net 150 šūvių! Nors šūvių kalibras nėra didelis (20 mm), tačiau dėl pasirinktų efektų šūvių žiedai išsiskleidžia pakankamai plačiai. Pirotechninis gaminys pasižymi šaudymo intensyvumu, jis ypač patiks tiems, kas mėgsta daug veiksmo danguje. Fejerverko kaina siekia 100 eurų, šio biudžeto kategorijoje jungle king yra vienas populiariausiu.

Fejerverko puslapis
steps up steps fejerverkas

STEP UP STEP

Tarp pirotechnikos mėgėjų šis fejerverkas vadinamas „laiptai”. Toks pavadinimas atsirado nė veltui, nes fejerverkas ne tik atrodo kaip laiptai, tačiau ir šūvių kalibras didėja kas keliolika šūvių. Taip pat sprogstantys užtaisai skrenda ne tik į viršų, bet ir į šonus. Paskutiniai keliolika šūvių – 48 mm kalibro, tad visi kaimynai ne tik pamatys bet ir išgirs. Šio gaminio kaina yra kiek brangesnė – 125 eurų, o fejerverko trukmė net 2 minutes. 

Fejerverko puslapis