Apie mus

Internetinė fejerverkų parduotuvė „Super fejerverkai“ buvo įkurta 2019 m. Mūsų parduotuvė skirta mažmeninei prekybai buitine pirotechnika Lietuvoje. Mūsų fejerverkų kainos yra vienos žemiausių šalyje, o lojaliems klientams suteikiamos dar didesnės nuolaidos!

Svetainėje pristatoma pirotechnika yra pusiau profesionali, gaminama dideliais tiražais pagal užsakymą. Visa produkcija turi instrukcijas lietuvių kalba. Platus fejerverkų asortimentas nuolat atnaujinamas dar gražiasniais ir įspudingiasniais pirotechnikos gaminiais. Mūsų svetainėje galite atidžiai išnagrinėti kiekvieną gaminį žiūrėdami vaizdo įrašą, aprašymą ir išsamias technines specifikacijas. Padaryti teisingą pasirinkimą iš daugybės fejerverkų padės mūsų konsultantai, su kuriais galite susisiekti telefonu arba facebook puslapyje per messenger.

Skyriuje „Tinklaraštis“ yra įdomios ir naudingos informacijos įvairiomis temomis, vienaip ar kitaip susijusiomis su fejerverkais. Primygtinai rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnius, kuriuose sužinosite daug naudingos informacijos apie fejerverkus.

Jei turite klausimų – skambinkite mums, visada mielai atsakysime! Mūsų tikslas pardavinėti tik aukščiausios kokybės pirotechniką už mažiausią kainą siūlant aukščiausią paslaugų lygį!

Džiaukitės gražiais fejerverkais kartu su “Super Fejerverkais”!

Pristatymas visoje Lietuvoje
Fejerverkai tik geriausios kokybės
Geriausios kainos, lojalumo programa
Saugus mokėjimai