Fejerverkų parduotuvė vilniuje

Vilnius, Kalvarijų g. 88

Kaip mus rasti?

Kalvarijų g. 88 paskutinis paviljonas, įėjimas į parduotuvę yra už parduotuvės Iservis. Parduotuvėje galima atsiimti fejerverkus tik 2 kategorijos. Norint įsigyti kitus gaminius, prašome užsisakyti per el. parduotuvę arba nurodytais kontaktais.

Jeigu mūsų nerandate – teiraukitės: +37061250599

Darbo laikas: Prieš atvykstant susisekite, keičiasi parduotuvės darbo laikas

 

Asortimentas

Mūsų fejerverkų parduotuvėje rasite įspūdingus 2 ir 3 kategorijų fejerverkus, elgantiškąsias bengališkas ugneles, gražiausius daugiašūvius fejerverkus, fontanus, spalvotus dūmus. Taip pat galėsite užsisakyti profesionalius, vestuvinius fejerverkus ir pasimėgauti fejerverkų šou, sukurtu profesionalų.

Apie mus

Nors „Super fejerverkai“ elektroninė parduotuvė įkurta palyginus neseniai, 2019 metais, jau spėjome įsitvirtinti rinkoje ir pelnyti klientų pasitikėjimą.

Mes prekiaujame buitine ir visiems vartotojams lengvai prieinama pirotechnika – tiekėjus renkamės atsakingai ir suteikiame Jums prieigą prie kokybiškų ir saugių fejerverkų. Kiekvienas pirotechnikos produktas turi naudojimo instrukciją lietuvių kalba tam, kad galėtumėte užtikrinti saugiausią jo panaudojimą ir teisingai suprasti visas fejerverkų paleidimo ir utilizavimo gaires. Asortimentą nuolat atnaujiname – peržiūrime prekes ir papildome jų sąrašą vienas už kitą gražesniais ir įspūdingesniais pirotechnikos gaminiais.

Mūsų internetinė parduotuvė optimizuota patogiam apsipirkimui – prie kiekvienos prekės rasite išsamius aprašymus, technines specifikacijas. Jeigu skaitant tekstą sunku nuspręsti ar gaminys atitinka jūsų lūkesčius, prie prekių taip pat rasite video medžiagą, kurioje galite pamatyti kaip fejerverkai atrodo realybėje.

Mylime tai, ką darome

Siekiame aukščiausios kokybės ne tik prekių asortimente, aptarnavime, tačiau ir apskritai atstovaujant fejerverkų nišą. Nuolatos domimės naujovėmis ir dalinamės jomis su Jumis: mūsų svetainėje rasite tinklaraščio skiltį, kurioje – geriausi patarimai ir įdomiausi straipsniai apie pirotechniką, jos ypatingumą, grožį ir istoriją. 

Jeigu prireiktų pagalbos

Esame suinteresuoti, kad gautumėte geriausią apsipirkimo patirtį, todėl jeigu Jums kyla klausimų, į kuriuos nerandate atsakymo svetainėje arba tiesiog norite patarimo, galite susisiekti su mūsų komanda ir mes Jums padėsime.

Kontaktai konsultacijoms: +37061250599 (I-VII, 9-22 val.) ; info@superfejerverkai.lt

Pristatymo ir apmokėjimo informacija

Perkantiems už 75€ ir daugiau – prekes pristatysime nemokamai

Perkantiems už mažesnę nei 75€ sumą – pristatymo išlaidos yra 6€

Prekes jums pristatys kurjeris – tai saugiausias būdas pristatyti pirotechnikos gaminius. Vidutiniškai pristatymo laikas visoje Lietuvoje trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų. Jeigu nutiktų taip, kad Jums fejerverkų reikia greičiau ir laukti negalite, susisiekite su mumis telefonu 37061250599 (I-VII, 9-22 val.) ir aptarsime galimybes.

Už prekes galima atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu, tačiau norint pasirinkti tokį užsakymo būdą, turite išsirinkti norimas prekes ir užsakyti jas telefonu 37061250599 (I-VII, 9-22 val.). Norime pabrėžti, kad kurjeris, atiduodamas prekes, gali paprašyti pirkėjo amžių įrodančio dokumento, kadangi prekės atiduodamos tik pilnamečiams asmenims.

Jeigu gavote netinkamą ar pažeistą prekę, galite ją grąžinti per 14 dienų. Jeigu prekę netyčia sugadinote patys, grąžinimas nėra įmanomas.