F1 kategorijos fejerverkai

Visi bent kartą gyvenime esate matę fejerverkų šou. Bet ar kada nors susimąstėte – kas yra fejerverkai? Paprastai tariant – tai pirotechnikos medžiagos, kurios naudojamos pramogų tikslais. Juos paleidus atsiranda įvairiaspalviai šviesos efektai, kuriuos dažniausiai lydi garsas.

Fejerverkai skirstomi į tam tikras kategorijas. Pagal pavojingumą fejerverkai skirstomi:

  1. F1 kategorijos fejerverkai – fejerverkai, keliantys labai mažą pavojų, labai mažai triukšmo ir skirti naudoti aptvertose teritorijose, taip pat naudoti gyvenamosiose patalpose;
  2. F2 kategorijos fejerverkai – fejerverkai, keliantys mažą pavojų, mažai triukšmo ir skirti naudoti aptvertose teritorijose, esančiose lauke;
  3. F3 kategorijos fejerverkai – fejerverkai, keliantys vidutinį pavojų ir skirti naudoti didelėse atvirose teritorijose, jų keliamas triukšmas neviršija nustatytų ribinių (leistinų) dydžių;
  4. F4 kategorijos fejerverkai – fejerverkai, keliantys didelį pavojų ir skirti tvarkyti (prižiūrėti) ir naudoti tik pirotechnikams, jų keliamas triukšmas neviršija nustatytų ribinių (leistinų) dydžių.

F1, F2 ir F3 klasės fejerverkus gali įsigyti fiziniai asmenys (kitaip tariant bet koks žmogus sulaukęs tam tikro amžiaus), o F4 klasės fejerverkus gali įsigyti tik tie asmenys, kurie turi pirotechniko pažymėjimą.

[os-widget path=”/seo-auditai/where-should-i-travel-next”]

Kokie būna F1 kategorijos fejerverkai?

Prie F1 kategorijos fejerverkų priskiriama: bengališkos/šaltos ugnelės, torto fontanai, vaikiški sprogstantys žaisliukai ir pan. Nors visi šios kategorijos fejerverkai sukelia mažą pavojų, ir juos galima naudoti gyvenamosiose patalpose – vis tik visi dalyviai turėtų laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo.

Fejerverkai Vilniuje. Kur galima įsigyti F1 kategorijos fejerverkus?

Dalį šios kategorijos fejerverkų galima rasti prekybos centruose, dalį specializuotose fejerverkų parduotuvėse.

Taip pat įvairių kategorijų fejerverkus rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pas mus rasite tik kokybiškus ir profesionalius fejerverkus. O jeigu bus sudėtinga apsispręsti – susisiekite su mumis telefonu ir mūsų vadybininkai būtinai jums patars, bei pasiūlys geriausią kainą.  

D.U.K.

1. Ar yra amžiau apribojimas perkant fejerverkus?

Taip, yra.

F1 kategorijos fejerverkus gali įsigyti ir juos naudoti ne jaunesni nei 14 metų asmenys.

F2 kategorijos fejerverkus gali įsigyti ir juos naudoti ne jaunesni kaip 16 metų asmenys.

F3 kategorijos fejerverkus gali įsigyti ir juos naudoti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys.

2. Kokios kategorijos fejerverkus geriau pirkti?

Nėra vieno atsakymo kurios kategorijos fejerverkus geriau pirkti. Viskas priklauso nuo to, kokį efektą norite gauti. Jeigu nežinote arba abejojate, susisiekite su mūsų vadybininkais telefonu ir jums patars.