Kaip sutikti 2024? TOP 5 Idėjos – Kaip sutikti Naujuosius Metus!

Nejučia prasidėjus lapkričio mėnesiui vis dažniau išgirstame klausimą – kur švęsite naujus metus? Naujųjų metų klausimai dažniausiai mus nustebina, nes laikas prabėgo greitai ir net nebuvome apie artėjančias Kalėdas ir Naujuosius metus susimastę. 

Sakydami “kaip sutikti 2024” dalis žmonių galvoja apie tai, kokį maistą ruošti Naujųjų Metų sutikimui, kelia klausimą ar sutikti vieniems, ar draugų kompanijoje. Kiti galvoja apie dvąsiškus dalykus, pavyzdžiui – kokios spalvos bus sėkmingos 2024 metais. Dalis žmonių galvoja tiesmukiškiau ir ieško Naujųjų Metų renginių ar kaip draugų kompanijoje originaliau pasilinksminti.

Šį kart, Superfejerverkai.lt komanda užbėgant įvykiams už akių, pateikia informaciją kaip sutikti 2024, kad jie būtų nepamirštini ir dar ilgai keltų begalę gerų emocijų.

Žemiau pateikiame penkias idėjas linksmam 2024 Naujųjų Metų sutikimui!

Tematinis naujųjų metų vakarėlis

Jeigu niekada nesutikote Naųjųjų metų kaip tematinio vakarėlio – pats laikas tai išbandyti! Tematiniai vakarėliai labai pagyvina šventes, pakelią nuotaiką visiems. Tam, kad tematinis Naujųjų Metų vakarėlis būtų sėkmingas, žemiau pateikiame patarimus kaip jį suorganizuoti.

  1. Susigalvoti vakarėlio temą. (klasikinės tematinių vakarėlių temos būtų Disco, Hollywood, Mafija.)
  2. Sukurkite teminius pakvietimus ir juos išsiųskite šventės dalyviams.  (teminiai pakvietimai gali būti įvairiausiomis formomis, įskaitant fizinius ar elektroninius laiškus, skambučių pakvietimius, skrajutės)
  3. Papuoškite šventės aplinką pagal temą. (įvairių dekoacijų galite įsigyti iš Ebay, Amazon ar teminių parduotuvių.)
  4. Pasirūpinkite užkandžiais ir gėrimais pagal tematiką. (galima padaryti nuotaikingų koktelių, iškept užkandžių, kurie primena dekorą, o ne standartinį maistą.)
  5. Pasirūpinkite muzika pagal tematiką. (muzika priduoda labai daug prie šventės temos, tad būtinai nepamirškite parinkti ją tinkamai pagal temą!)
  6. Sulaukite švečių ir mėgaukitės Naujų Metų švente! (pasilepinkite, nuoširdžiai atšvęskite Naujuosius 2024 metus!)

Nauji metai viešbutyje

Rekomenduojame išbandyti 2024 metus sutikti viešbutyje! Daugelis viešbučių Lietuvoje siūlo Naujametinius renginius su šou elementais bei ruošia vakarėlius. Viešbučiuose tikrai galima pasiausti pamiršus visus rūpesčius ir sekančią dieną išvažiuoti namo 🙂 Pateikiame 2024 metų sutikimo viešbučių pasiūlymus žemiau.

Radisson Hotel Kaunas 

Radisson Hotel Kaunas 4 žvaigždučių viešbutis kviečia sutikti 2024 metus įsimintinai! Siūloma pusryčiai, šventinė vakarienė, neriboti apsilankymai saunoje bei sporto salėje. Šventės metu gros gyva  saksofono muzika. Nakvynė galima 1-ai ar 2-iems naktims.

Kainos yra nuo 126 EUR už vieną naktį arba nuo 205 EUR už dvi naktis. 

Rezervuoti galite paspaudus čia.

Žuvėdra Hotel Palanga

Naųjųjų metų sutikimas ant Palangos kranto skamba viliojančiai! Žuvėdra Hotel siūlo ankstyvą Naujųjų metų vakaro pradžią (nuo 20 val.), platų kambarių pasirinkimą (ekonominis, standartinis, geresnysis ir apartamentai.) Galima pasirinkti dvi arba tris nakvynes. Patiems mums niekada neteko dalyvauti Žuvėdra Hotel renginiuose, bet iš aprašymo skamba kaip puikus pasirinkimas Palangos ir klasikos mėgėjams!

Daugiau informacijos sužinoti ir rezervuoti galite kontaktais nurodytais šiame puslapyje.

Kiti viešbučiai ir 2024 sutikimo pasiūlymai

Kol vieni žmonės yra pamiršę ir dar negalvoja apie Naujųjų metų šventimo vietos rezervaciją – kiti nesnaudžia! Patys stebime naujausius pasiūlymus kasdien ir matome, kad daugelis pasiūlymų išsiparduoda itin greitai. Dėl šios priežasties dalinames patikimais šaltiniais, kuriuose galite rasti taip pat nuolat atnaujinamą informaciją ir geriausius pasiūlymus.

Rekomenduojame peržiūrėti kelionių organizatorių teikiamus pasiūlymus paspaudus čia.

Naujametinė kelionė autobusu

Naujametinė kelionė autobusu yra tinkamas variantas žmonėms, kurie mėgsta keliones autobusais, nori atsikvėpt ir neišleisti daug pinigų (kelionės autobusais visuomet yra pigesnės, nei skrydžiai lėktuvais ar kruizais.) Šios kelionės taip pat dažniausiai trunka ilgiau nei keletą dienų (3-7 dienas vidutiniškai), dėl šios priežasties tai gali būti ir puiku atostogų dovana sau pačiam ar artimiesiems.

Žmonės, kurie keliavę autobusu žino – šios kelionės yra žymiai linksmesnės kai keliaujama su kompanija. Naųjųjų metų kelionė autobusu gali būti puiki proga visai šeimai praleisti ilgesnį laiką kartu.

Šiuo metu randame itin daug 2024 metų sutikimo kelionėmis autobusu pasiūlymų! Čia atrasite galimybę aplankyti Zakopanę, Veličką, Krokuva, Varšuva, Praha, Viena Budapešta ir kitas sostines! 

Pateikiame patikimus šaltinius, kurie organizuoja naujametines keliones autobusais žemiau.

Daugiau nei 23 Naujųjų metų keliones autobusu galite rasti paspaudus čia

Papildomai 8 Naujametines kelioens autobusu galite rasti paspaudus čia.

Naujametinis kruizas

Iš savo asmeninės patirties žinome – dauguma žmonių nėra išbandę kelionių laivų. Artėjant Naujiesiems metams rekomenduojame pasisemti naųjų įspūdžiu ir išbandyti šias keliones!

Šiuo metu randame šiuos kruizų pasiūlymus:

2 dienų (trijų naktų) Naujametinį kruizą per Baltijos jūrą, aplankant Taliną, Rygą, Stokholmą.

Į šį įspūdinga pasiūlymą įeina ir šventinė vakarienė laive, o kaina tik nuo 359 EUR. Šia kelionę organizuoja UAB TravelDeals LT.

Šiai kelionei žmonės surenkami iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Platesnę informaciją apie šį pasiūlymą bei atlikti rezervacija galite paspaudus čia

2024 Naujametinis kruizas prabangiu “Viking Glory” laivu (TALINAS – HELSINKIS – TURKU

Tai įspūdinga ir aktyvi 4 dienų kruzinė kelionė kupina įspūdžių. Kelionės kaina tik 219 EUR.

Šios kelionės programą ir rezervaciją galite rasti paspaudus čia.

Naujųjų metų sutikimas kaimo sodyboje

Nemėgstate tematinių vakarėlų, viešbučių, Naujametinių kelionių ir tiesiog norite pabūti ramiai artimųjų žmonių kompanijoje? 2024 metų sutikimui galite pasirinkti kaimo sodybas, kuriuose sutikimas gali būti dvejopas: sutiksite ramiai arba “pasileisite plaukus” artimųjų žmonių kompanijoje. 

Asmeniškai mums, sodybos primena paauglystės laikus kuomet ne visada galėjome pasigirti protingais sprendimais. 😀 Šiuo metu Superfejerverkai.lt komanda randa daug įvairių sodybų pasiūlymų, bet išsiaiškinti ar jos rezervuotos Naujiesiems metams ar ne – informacijos dėja, rasti negalime. 

2024 metams sutikti sodybas rekomenduojame rinktis pagal miegamas vietas, žmonių skaičių, lokaciją ir kainas. O, kad išsirinkimas nebūtų sudėtingas, pateikiame pačius geriausius sodybų pasiūlymus žemiau.

Platus ir geriausių sodybų pasiūlymų sąrašas randamas paspaudus čia.

Papildomau daugiau sodybų pasiūlymų galite rasti paspaudus čia.

One thought on “Kaip sutikti 2024? TOP 5 Idėjos – Kaip sutikti Naujuosius Metus!

  1. Pingback: Dovanų idėjos Kalėdoms (Top 20 Kalėdinės dovanos) | Superfejerverkai.lt

Comments are closed.