Top 20 Kalėdinių dovanų idėjos arba Dovanų idėjos Kalėdoms

Dovanų idėjos Kalėdoms Jai

Šį idėjų sąrašą galima naudoti ne tik kaip dovanų idėjos Kalėdoms, bet ir galima pasisemti dovanų idėjų bet kokiai progai.

1. Momentinis fotoaparatas. Jei Jai patinka fotografuotis ir ji dažnai skelbia naujas nuotraukas Instagram, tada ši dovana taps malonia staigmena. Kartu su fotoaparatu galima padovanoti nuotraukų albumą.

2. Pakabukas su individualiu graviravimu. Galima išgraviruoti Jūsų inicialus, svarbią Jums datą, Jūsų pirštų antspaudus, gražią citatą ir tt. Ji tikai neliks abejinga, tai puiki dovanų idėja Kalėdoms.

3. Parfumerijos ar kosmetikos parduotuvės dovanų kortelė. Paprasta ir patikima dovanų idėja. Nors ir nelabai originali, tačiau mažesnė tikimybė išsirinkti kažką ne tą.

Dovanų idėjos Kalėdoms - dovanų kuponas

4. Gražus apatinių komplektas. Čia svarbu žinoti tikslius dydžius ir modelius, kurie tinka Jūsų antrajai pusei. Neskubėkite pirkti apatinius, jei nesate tikri dėl išmatavimų. Taip pat geriau pasilikite čekį, kad galėtumėte grąžinti pirkinį arba jį pakeisti.

Kalėdinių dovanų įdėjos - gražus apatiniu komplektas

5. Šilkiniai naktiniai marškiniai ar pižama. Puiki dovanos idėja, kuri ne tik taps moters garderobo dalimi, bet ir sukels daug švelnių emocijų. Juk tokia prabangi pižama tikrai Jai patiks.

6. Nuotraukų spausdintuvas. Jis leis be vargo atspausdinti mėgstamas nuotraukas, kad Ji galėtų mėgautis nuotraukomis ne tik socialiniuose tinkluose arba mobilaus ekrane. Vos kelios sekundės ir nuotrauka iš išmaniojo telefono virsta gyva fotografija,

kurią galima pritvirtinti prie šaldytuvo arba

įdėti į rėmą.

7. Pandora apyrankė. Tai jau klasika tapusi dovanos idėja. Variantas tiems, kurie nenori kankintis dėl tolesnių dovanų idėjų. Juk visada galima padovanoti naują apyrankės karoliuką.

8. Graži papuošalų dėžutė. Jeigu Ji turi gana daug papuošalų, toks dalykas tikrai bus naudingas.

9. Elektroninė skaityklė. Jeigu Ji mėgsta skaityti, garantuotai ši dovana Ją pradžiugins. Išsirinkti tinkamiausią variantą bus nesunku – rinkoje yra platus elektroninių skaityklių pasirinkimas.

Dovanų idėjos Kalėdoms - el skaitykle

10. Rankinukas. Kaip sakoma, per daug rankinukų nebūna. Jeigu nežinote kokio modelio Ji norėtų, galima nufotografuoti kelias turimas rankines ir parodyti konsultantui. Dėl viso pykto čekį geriau išsaugoti, kad galėtumėte grąžinti pirkinį arba jį pakeisti.

Dovanų idėjos Kalėdoms Jai padės lengviau ir paprasčiau apsispręsti su dovanomis)

Kalėdinių dovanų idėjos Jam

1. Viskio rinkinys. Puiki dovana Jam, kuri sukurs tikro džentelmeniško klubo atmosferą. Ši dovana leis Jam stilingai ir rafinuotai mėgautis mėgstamu gėrimu.

2. Personalizuotas rašiklis. Puiki dovanos idėja solidžiam vyrui. Galima išsirinkti su Swarovski kristalais, paauksavimu arba perlamutru. Tai taps ne tik prabangiu aksesuaru, bet ir funkcionaliu Jo stiliaus bei skonio simboliu. Ši dovana suteiks Jo darbui papildomo žavesio ir paliks nepamirštamą įspūdį.

3. Odinė piniginė arba kortelių laikiklis. Klasikinė dovanos idėja Jam. Stilinga, praktiška ir funkcionalu – viskas kaip Jis mėgsta.

4. Ausinės arba kolonėlė. Ausinės ne tik leis mėgautis mėgstama muzika, bet ir leis prireikus atsiriboti nuo išorinio šurmulio. O kolonėlė padės kiekvieną susibūrimą su draugais paversti vakarėliu.

5. Išmanioji apyrankė. Rinkoje yra daugybė modelių: nuo paprastesnių iki pažangiausių. Tačiau net ir paprasta išmanioji apyrankė padės Jam stebėti savo sveikatą: daugiau judėti, geriau miegoti ir pabusti pailsėjusiam.

6. Pokerio rinkinys. Tai solidumą ir vyriškumą įkūnijanti dovana vyrui. Šis azarto ir strategijos simbolis suteiks Jo įvaizdžiui vyriškumo ir sukurs tikro džentelmeniško vakaro atmosferą. Šią dovaną galima būtų priskirti ne tik prie „Dovanų idėjos Kalėdoms”, o ir prie dovanų idėjų bet kokios vyriškos šventės.

7. Vyriška rankinė. Platus modelių pasirinkimas – sporto, kompiuterio arba smulkių daiktų nešiojimo, keliavimo rankinės. Svarbiausia atsižvelgti į Jo įpročius ir išsirinkti tinkamiausią.

8. Trimeris barzdai. Ši dovana bus naudinga ne tik vyrams turintiems solidžią barzdą, bet ir trijų dienų barzdos savininkams. Mašinėlė leis kiekvieną plaukelį nukirpti tolygiai 0,1 mm tikslumu. Kai kurie modeliai turi specialius priedus, skirtus ūsams ir žandenoms kirpti, taip pat nosies plaukams šalinti.

9. Odinis diržas. Tai patikima ir madinga dovana vyrui. Šis aksesuaras puikiai papildys Jo stilių ir pabrėš išpuoselėtą išvaizdą. Oda diržui suteikia ne tik elegancijos, bet ir ilgaamžiškumo, todėl tai praktiška dovana.

10. Dovanų kuponas. Šis variantas tiks jeigu žinote apie vyro pomėgius, pavyzdžiui žvejyba, tačiau nežinote ką konkretaus išsirinkti.

Besiruošiant Kalėdoms siūlome pagalvoti apie Naujųjų metų sutikimą. Esame specializuota fejerverkų parduotuvė, jeigu norėtumėte daugiau sužinoti apie mūsų asortimentą spauskite ant žodžio fejerverkai

Kalėdinių dovanų idėjos poroms

Superfejerverkai.lt komandos nuomone – geriausia Kalėdinė dovanai porai yra poilsis kartu!

Palepinkite vienas kitą ir padovanokite sau poilsį su procedūromis SPA centruose. Jūsų patogumui, žemiau pateikiame itin kokybiškus SPA pasiūlymus poroms.

Poilsis Vytautas mineral SPA gali būti rezervuotas paspaudus čia.

Jeigu esatę aktyvesni – padovanokite sau kelionę į senai norimą užsienio šalį.

Įvairios išvykos į užsienį gali būti rezervuotos paspaudus čia.

Pigūs skrydžiai gali būti rezervuoti paspaudus čia.

Galbūt ieškote idėjų kaip sutikti Naujus metus?

Kviečiame skaityti mūsų naujausius įrašius šiomis temomis!

Naujieji metai 2024 karščiausia tema pasiekiama paspaudus čia.

Kaip sutikti 2024 pasiekiama paspaudus čia.